Tuzcuoğlu Nakliyat Eşya Depolama

Eşya depolama, parça eşyaları depolama, ev eşyalarını depolama ve kolileri depolama konusunda oluğu kadar diğer tüm depolama işlemleri ve ihtiyaçları için hizmet vermekteyiz. Depolarımız muhafazalı ve sıhhi koşullarda olduğundan eşyalarınız için endişelenmenize gerek kalmaz. Depolarımıza yerleştirdiğimiz her parça müşterilerimizin bize emanetidir. Bizler ahilik kültüründen gelen anlayışla verdiğimiz depolama hizmetinde en üstün kaliteyi sunmayı hedeflemekteyiz.

depolama

Arzu ettiğiniz takdirde depolarımıza vereceğiniz eşyalarınızın paketlemesi ve nakliyesi için de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yoğun iş temposu içinde olan müşterilerimizin depolanacak eşyaları için stres yapmalarına veya ekstra zaman ayırmalarına gerek kalmadı. Biz sizin yerinize evinize veya ofisinize gelip depolama hizmeti almak istediğiniz eşyalarınızı paketliyoruz. Uzman personelimiz ve geniş araç filomuzla gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemiyle 2 gün 24 saat güvenlik elemanı ve kamera sistemi ile korunan depolarımıza ulaştırıyoruz. Her müşterimizin ihtiyacına uygun olarak değişik büyüklüklerde olan depolarımızdan eşyalarınız için uygun büyüklükte olan bir tanesine özenle yerleştiriyoruz. Anahtarınızı size verdikten sonra emanetinizi devralıyoruz.

Eşya Depolama Avantajları ve Fiyatları

Eşya depolama avantajları arasında en başta geleni güvenliktir. Eşyalarınızın 7/ 24 korunduğu bir depoda olduğunu bilmek gönül rahatlığıyla, gözünüz arkada kalmadan hayatınıza devam etmenizi sağlar. Sürekli olarak eşyalarınıza ne olduğunu düşünmek sizi strese sokar ve hayatınızı etkiler. Ama güvenli e kuru bir depoda olduğunu bilince içiniz rahat olur. Sizin içiniz rahat olsun diye odadepo olarak dizayn edilmiş depolarımızda sizlere en kaliteli eşya depolama hizmetini vermekteyiz.

Beşiktaş gibi bir ilçedeki ev kirası fiyatları oldukça yüksek meblağlara çıkabilmektedir. Öğrenim görmek veya iş nedeniyle geçici olarak başka bir şehre gitmek zorunda kalacaklar için Beşiktaş eşya depolama hizmeti oldukça ekonomik bir seçenek olmaktadır.

1+1 bir eveşyası depolama için gerekli büyüklükte olan odadeponun fiyatı kirasının onda birine denk gelmektedir. yani bir aylık ev kirası bedeline neredeyse yıllık depolama hizmeti alabilmek mümkündür. Bu bağlamda Beşiktaş eşya depolama alanında, bütçelerini düşünen, eşyalarının güvenliğini ve sağlam kalmasını garanti etmek isteyen değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.